pomaranch (pomoranch) wrote in ukrainerussia,
pomaranch
pomoranch
ukrainerussia

У Партії регіонів виступають за введення в Україні "компромісного" часового обліку.

Таким чином лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов прокоментував пропозицію спікера Володимира Литвина про необхідність повернутися до зимового часу.

За словами Єфремова, якщо рішення не переходити на зимовий час не влаштовує Захід України, то протилежне рішення завдасть незручностей Сходу країни.

"Якщо на сьогоднішній день незручно на західних територіях, тому що там сонце сходить пізніше, ніж на Сході, то зворотне рішення призведе до того, що на Сході о 4 дня наступатиме ніч", - сказав він.

На запитання, чи погоджується Партія регіонів із ідеєю введення "регіонального часу", Єфремов відповів:

"Треба знайти компромісний час, який влаштує і одну, й іншу сторону, щоб не постраждало населення ні на Заході, ані на Сході".

http://www.pravda.com.ua/news/2011/10/17/6676870/

Вот мне интересно, как он себе это представляет? Хотя, если не ошибаюсь, Чавес как-то решил, что Венесуэла должна по своему собственному времени жить и перевел стрелки часов на полчаса...
Subscribe

 • Разгром антимайдана в 2014 году

  20 февраля 2014 года в Черкасскую область въехала колонна автобусов, которая везла возвращавшихся из Киева крымчан. Однако благополучно доехать…

 • Всё на тему русского борща (борщ, харчо и шашлык)

  В этой статье я раскрываю не только тему русского борща, но и весь пищевой империализм русской нации. Я думаю, - это всем будет интересно.…

 • (no subject)

  Мы знаем, есть ещё семейки, Где наше хают и бранят, Где с умилением глядят На заграничные наклейки... А сало... русское едят!

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment