Esgalar Teren (Sergiy) (esgalar_teren) wrote in ukrainerussia,
Esgalar Teren (Sergiy)
esgalar_teren
ukrainerussia

Як проФФесор (с) Хімка пише "історії", і що з того виходить

Кілька тижнів тому, коли кампанія УГліча по зведенню проФФесора (с) Хімки на п’єдестал істини у останній інстанції тільки набирала обертів, я пообіцяв нашому любителеві «веселих картинок», що він та його канадський гуру будуть нещадно биті їхньою ж зброєю по «наґлим рижим мордам» (с). Оскільки я не кидаю слів на вітер і, якщо щось пообіцяв, намагаюся виконати, то, по-моєму, після Свята 14 жовтня якраз настала слушна мить для того, аби почати кампанію «ізбієнія младєнца УГліча» та «страшслого і ужаслого» (с) носія наукових звань та досконалого знавця «ісконно-русскоґо метода ввєдєнія історічєскіх фактов в научньій оборот» (с) Новорос№49 з Північної Америки.

Детальний розбір «праці» пана проФФесора (с) буде викладено трохи згодом, а зараз, для початку, пропоную увазі громадськості ось цей пост. Хоча він стосується лише одного з багатьох «епізодів», так щедро розкиданих сторінками статті «канадського гуру», втім, на прикладі цього посту особи, які давно вже цікавляться «історіями» проФФесора (с) та не можуть пройти повз «камлання» та «псалми» нашого великого бурсака у капелюсі, відкриють для себе дещо цікаве про методи та способи «роботи» пана Хімки.
Не зважаючи на те, що УГліч останнім часом дещо охолов до свого «канадського гуру» та у черговий раз проміняв його, спочатку на Едварда Прусса, а потім Івана Качановського (якого він уперто іменує КаЧНовським) та Олександра Прусіна (пишучи прізвище цього автора, УГліч порадував нас ще одним «шедевром» а-ля «СтариКов – СтариНов», незаслужено обізвавши його ПрусНіним), і за польотом мінливої прихильності нашого бурсака не кожен поспіє, я все ж упевнений, що мій невеличкий пост становитиме для нього певну цікавість.

Епізод, про який йтиме мова, пан проФФесор (с) з Канади присвятив аж дві сторінки своєї двадцяти двох-сторінкової (не враховуючи переліку літератури та використаних джерел) статті, що, погодьтеся, не так уже й мало.
Діючи за принципом «гулять – так гулять», Хімка широко та з розмахом, якому позаздрили б деякі будівничі комунізму та «боруни за міръ во всьомъ мірє подъ краснимъ знамєнємъ», навішав на «українську національну міліцію» усі мислимі та немислимі гріхи, зробивши спробу звинуватити її цілком та повністю не тільки у погромі як такому, але ще й у «систематичних убивствах» та «знищеннях євреїв». Що з того у пана проФФесора (с) вийшло, дивіться самі. Отже, під удари фанфар (с) Большой Мішіч та співи міліційних свистків на сцену виходить Хімка, щоб почати свою зворушливу розповідь [1]. Для зручності, усі цитати виділено курсивом:
«Відмінні від погрому як такого були систематичні убивства, вчинені кількома днями пізніше Німцями, можливо, навіть за директивним наказом Гітлера. Німецький солдат айнзацгрупи Фелікс Ландау писав у своєму щоденнику 3 липня 1941 року, що він приймав участь у знищенні п’яти сотень «беззахисних людей, навіть, якщо вони були тільки Євреями» [2].
Після цього зворушливого вступу, власне, й починається епізод, якому й присвячено цей мій пост. Не зважаючи на те, що розбір та коментарі цього епізоду мало у чому відрізняються від звичної манери пана Хімки, цього разу проФФесор (с) виявився настільки люб’язним, що навіть зглянувся, аби надати на суд громадськості максимально повну цитату з розповіді свого чергового свідка на ім’я Едвард Спайсер. Цього свідка, за словами пана проФФесора (с), «спіймали у єврейському районі для знищення/екзекуції». Далі пряма мова Едварда Спайсера:

http://esgalar-teren.livejournal.com/14849.html#cutid1

Необхідні пояснення:
У зв'язку з глюком ЖЖ усі мої спроби зробити нормальний кат закінчилися тим, що кат перетворювався на посилання, яке вело на мій власний журнал. Тому, промучившись більш ніж півгодини і отримавши відповідну пораду від _vitaly, ставлю лінк на продовження статті у вигляді явного і неприкритого посилання на мій журнал. 


Subscribe

 • Разгром антимайдана в 2014 году

  20 февраля 2014 года в Черкасскую область въехала колонна автобусов, которая везла возвращавшихся из Киева крымчан. Однако благополучно доехать…

 • Всё на тему русского борща (борщ, харчо и шашлык)

  В этой статье я раскрываю не только тему русского борща, но и весь пищевой империализм русской нации. Я думаю, - это всем будет интересно.…

 • (no subject)

  Мы знаем, есть ещё семейки, Где наше хают и бранят, Где с умилением глядят На заграничные наклейки... А сало... русское едят!

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments